OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Szanowni Państwo,

Centrum Medyczne PROF –MED od lutego 2017 roku przystąpiło do Programu OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA, którego inicjatorem jest krakowskie Stowarzyszenie MANKO – wydawca magazynu  „Głos Seniora”.

Program skierowany jest do osób w wieku 60+ , dzięki któremu każdy SENIOR spełniający kryteria wiekowe może bezpłatnie wyrobić sobie własną ogólnopolską kartę seniora uprawniającą do zniżek na wybrane produkty i usługi w całej Polsce.  A są to m.in. zniżki na usługi zdrowotne, uzdrowiska, zabiegi kosmetyczne, usługi restauracyjne, turystyczne, rehabilitacyjne, oświatowo-kulturalne i wiele innych.

We Włocławku Karty Seniora wydawane są przez Urząd Miasta Włocławek, po uprzednim złożeniu stosownego wniosku w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego Urzędu Miasta Włocławek, przy ul. Kościuszki 12, w pok. 24, w godz. pracy Urzędu.

Wyrobienie własnej Karty Seniora jest możliwe również poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej www.glosseniora.pl, na której można znaleźć także szczegółową listę partnerów Karty Seniora udzielających zniżek na swoje produkty lub usługi.

Oferowane przez Centrum Medyczne  PROF – MED   zniżki na usługi  medyczne  to:

  • 10% na usługi diagnostyki laboratoryjnej
  • 10% na usługi diagnostyki obrazowej RTG i USG
  • 10% na usługi fizjoterapeutyczne (kinezyterapia i rehabilitacja)

 

SERDECZNIE  ZACHĘCAMY  DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!