SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE !

SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE !

Szanowni Pacjenci,

Grypa jest jedną z najczęściej występujących wirusowych chorób zakaźnych, która bardzo szybko się rozprzestrzenia i jest wywoływana przez wiele różnych szczepów wirusa, które mogą zmieniać się każdego roku. Dlatego tak ważne, a nawet konieczne jest coroczne szczepienie przeciw grypie. Szczepionka stanowi najlepszą ochronę przed wirusem, szczególnie że powikłania pogrypowe są niezwykle groźne dla naszego zdrowia i życia, w szczególności dla osób starszych i dzieci.

Pamiętaj !
Szczepienie trwa 2 minuty, grypa trwa 7 dni, powikłania pogrypowe – miesiące a nawet lata !

Centrum Medyczne PROF-MED w trosce o Państwa zdrowie, już od 15 września br. udostępnia w swoich placówkach NAJNOWSZY na rynku usług medycznych preparat szczepionkowy o nazwie:

VAXIGRIP TETRA  (Sanofi Pasteur)   

Jest to 4- walentna, inaktywowana szczepionka przeciw grypie, która w sezonie 2017/2018  ma w pełni zastąpić dotychczas oferowaną 3 – walentną szczepionkę VAXIGRIP.

           Mając na uwadze oczekiwania naszych Pacjentów, a także Pracodawców, dla których dbałość o zdrowie załogi, zapewne jest dobrem najwyższym, stanowiącym istotny element profilaktyki schorzeń mających wpływ na absencję pracowniczą, świadczyć będziemy nasze usługi w zakresie szczepień ochronnych przeciwko grypie w następujących punktach:

- w dni powszednie w godz. 7.00 – 18.00  w siedzibie naszej spółki na ul. Toruńskiej 222 we Włocławku – Gabinet Zabiegowy nr 11
- NA TERENIE ZAKŁADU PRACY (w obrębie miasta Włocławka) po uprzednim uzgodnieniu terminu i miejsca szczepienia dla  grupy  minimum 20 osób

 Koszt jednego szczepienia obejmujący: kwalifikację do szczepienia, badanie lekarskie, cenę preparatu oraz wykonanie iniekcji wraz z wydaniem zaświadczenia o szczepieniu wynosi:

40,00 zł brutto w placówkach PROF – MED. Sp. z o.o.

CENA za szczepienia na wskazanym przez Zleceniodawcę terenie w obrębie miasta Włocławka  oraz szczepienia  poza miastem –do indywidualnego uzgodnienia !

        Za powyższe usługi oferujemy Państwu dogodne warunki dokonywania rozliczeń, tj. faktura VAT z 14-dniowym terminem płatności.

 Zlecenia w formie pisemnej zawierające: ilość osób zdeklarowaną do szczepienia (mile widziana lista imienna), podpis osoby upoważnionej do złożenia zlecenia i kontakt telefoniczny do osoby koordynującej akcją szczepień ze strony Zleceniodawcy, kierować prosimy do siedziby Spółki PROF – MED ( listownie lub drogą elektroniczną).

W sprawie szczegółów dotyczących organizacji szczepień  i  pytań dodatkowych proszę o kontakt z Panią Sławomirą Sitarz, tel.: 54/414 23 19 wew.122, k. 608 659 973, e-mail: slawomira.sitarz@cmprofmed.pl 

lub z Sekretariatem Spółki, tel.: 54/414 23 19 wew. 111, e-mail: sekretariat@cmprofmed.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !