INFOLINIA: 54 414 22 80, 54 414 21 99

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

O Firmie

Strona główna

Centrum Medyczne PROF-MED Sp. z o.o.

Placówka nasza działa na rynku usług medycznych od ponad 40 lat. Początkowo jako przychodnia przyzakładowa Zakładów Azotowych Włocławek, a od kwietnia 1994 roku, w wyniku restrukturyzacji Zakładów Azotowych, przekształcona zostaje w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Specjalistyczna Przychodnia Przemysłowa PROF-MED.

Od 12 maja 2014 roku na skutek zmian właścicielskich Spółka PROF-MED weszła do Grupy PZU.

Celem działalności CM PROF-MED jest zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej, realizowanej na wysokim poziomie, począwszy od profilaktyki i podstawowej opieki zdrowotnej poprzez konsultacje specjalistyczne, diagnostykę w szerokim zakresie, stomatologię, rehabilitację i ratownictwo medyczne.

Usługi nasze świadczymy dla firm i klientów indywidualnych, zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jaki i na zasadach komercyjnych.

O sile naszej placówki stanowi przede wszystkim kadra pracownicza. Są to wysokiej klasy specjaliści wielu dziedzin medycyny a w szczególności: medycyny pracy, interny, neurologii, okulistyki, laryngologii, diabetologii, kardiologii, pulmonologii, alergologii , dermatologii, ortopedii , reumatologii i endokrynologii, stomatologii i rehabilitacji.

Staramy się stale podnosić kwalifikacje naszego personelu, inwestować w jeszcze lepszy sprzęt medyczny i wyposażenie, aby móc  fachowo i terminowo wykonywać nasze zadania, bowiem zdrowie naszego pacjenta i jego rodziny jest dla nas najważniejsze i dla jego ochrony wykorzystamy maksymalnie naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie oraz posiadany potencjał ludzki i sprzętowy.

Facebook